piątek, 15 czerwca 2012

Pożegnanie absolwentów szkoły zawodowej

15 czerwca 2012 roku na Sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Na uroczystej akademii obecna była Dyrekcja, grono pedagogiczne, absolwenci i ich rodzice oraz uczniowie szkoły. Żegnaliśmy wielu zdolnych, pracowitych oraz angażujących się w działalność szkoły.
Po prezentacji multimedialnej, która przybliżyła nam sylwetki absolwentów wysłuchaliśmy wierszy: „Wyobraź sobie”, „Uczyłem się przez cały rok”, „Karty w kalendarzu”, „Do widzenia szkoło”, „Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek”, „Wszystkim nauczycielom”. Wiersze były przeplatane piosenkami: „Ta sama chwila”, „Ale to już było”, „Niby nic”, „Ważne są tylko te dni”.
Absolwentka Ewa Resiak z klasy IIc złożyła podziękowania w imieniu wszystkich absolwentów na ręce Dyrekcji i całego grona pedagogicznego.Pani Dyrektor Jolanta Koszek przypomniała, że czas szybko minął i trzeba się pożegnać. Życzyła absolwentom wielu sukcesów w dorosłym życiu, podejmowania słusznych decyzji w życiu oraz „zero dróg na skróty i powodzenia na egzaminie zawodowym, który już 18 czerwca 2012 roku.

Następnie wychowawcy klas kończących szkołę: pani Barbara Ginter z kl IIb, Beata Klubicka z IIc i pan Jerzy Góra wręczyli świadectwa i dyplomy absolwentom swoich klas.

Pani Katarzyna Całus wręczyła nagrody oraz dyplomy dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy o Kanadzie. I miejsce zdobyła Ola Lipka, II Ewa Resiak, III Monika Urbaniak.

Akademię przygotowały panie; Barbara Szmidt, Joanna Cesarz- Kaczorowska, oprawę muzyczną Anna Wosik, dekoracje Małgorzata Mitek i Elżbieta Ptaszek-Półrolniczak. Nad obsługą techniczną czuwał pan Jerzy Góra i Krzysztof Naporowski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentowanie wpisu!

Etykiety wpisów

Archiwum artykułów