czwartek, 17 maja 2012

Muzyczna Scena Integracji

17 maja 2012 o godzinie 10:00 w częstochowskiej hali Politechnik, odbyła się osiemnasta już edycja konkursu „Muzyczna Scena Integracji”, na której swoje umiejętności wokalne, muzyczne i taneczne mogą prezentować dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną.            
Organizatorami festiwalu są:  Zespół Szkół Specjalnych nr 23, Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo “RAZEM”, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia, Regionalny Ośrodek Kultury, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 43, Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Akademickie Centrum Kultury i Sportu.
     W tym roku naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1.      Piotr Szczepanik z klasy I La - wokalista
2.      Agnieszka Matusiak z klasy II i
3.      Dominika Wrona z klasy I a
4.      Natalia Kowalczyk z klasy II t
5.      Krystyna Matusiak z klasy II a
     Nasi uczniowie wystąpili w pokazie taneczno-wokalnym do piosenki Lady Gagi - „Born this way”, zachwycając  publiczność oraz jury. Uczniowie przygotowywani byli pod okiem nauczycieli: Anny Wosik, Beaty Klubickiej, Anity Modlińskiej oraz Małgorzaty Mitek.
    Na uroczystość zaproszona została aktorka młodego pokolenia Sylwia Oksiuta, która opowiedziała wykonawcom o pracy aktorki.
  Wszyscy młodzi wykonawcy nagrodzeni zostali dyplomami oraz upominkami w postaci radiomagnetofonów oraz piłek i słodyczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentowanie wpisu!

Etykiety wpisów

Archiwum artykułów